Nunallaani Igluqarvikhanut Upalungaiyautikhait unalu Nunaliqinikkut Havaakhat


Havaangata Atia Atia Nunallaami Hivayautaa Qaritauyakkut
Atan’nguyaqarvik
Atan’nguyalluaq, Qanuriliurutikhat Nunanullu Robert Chapple Quqtluqtuq 867-982-7651 rchapple@gov.nu.ca
Atan’nguyaq, Nunallaani Igluqarvikhanut Upalungaiyautikhait William Patch Quqtluqtuq 867-982-7654 wpatch@gov.nu.ca
Nunavunmi Nunallaani Nunanut Havakti Olivier Forbes-Bouillon Quqtluqtuq 867-982-7653 oforbes-bouillon@gov.nu.ca
Tutkighaiyi, Upalunggaiyainirmun Nunatigutlu kangiqhidjutit Tristan Brewer Quqtluqtuq 867-982-7656 tbrewer@gov.nu.ca
Atan’nguyaq, Nunaliqiyit Ken Wasylyshen Quqtluqtuq 867-982-7652 kwasylyshen11@gov.nu.ca
Atan’nguyaq, Nunaliqiyit Randy Mercer Quqtluqtuq 867-982-7657 rmercer@gov.nu.ca
Nunani Nunaliqiyi Ayuittiaqhimayuq Brian Lannan Iqaluit 867-975-5467 blannan@gov.nu.ca
Nunaliqiyi Danny Zita Quqtluqtuq 867-982-7661 dzita@gov.nu.ca
Nunaliqiyi Darla Evyagotailak Quqtluqtuq 867-982-7658 devyagotailak1@gov.nu.ca
Havagvikmi Aulapkaiyi Wilma Pigalak Quqtluqtuq 867-982-7660 wpigalak@gov.nu.ca
Kitikmiut
Nunallaani Nunanut Havakti Corey Dimitruk Iqaluktuuttiaq 867-983-4012 cdimitruk@gov.nu.ca
Nunaliqiyi Sophia Ohokanoak Iqaluktuuttiaq 867-983-4020 sohokanoak@gov.nu.ca
Kivalliq
Nunallaani Nunanut Havakti Scott Low Kangiqliniq 867-645-8127 tslow@gov.nu.ca
Nunaliqiyi inniqhimaittut Kangiqliniq 867-645-8115
Qiqiktaaluk
Nunallaani Nunanut Havakti inniqhimaittut Kinngait 867-897-3621
Ataniqpak Nunaliqiyi Rita Sewornu Kinngait 867-897-3619 rsewornu@gov.nu.ca
Nunaliqiyi Nathaniel Joanasie Kinngait 867-897-3622 njoanasie@gov.nu.ca
Qanuriliurutikhanut Havakti Frances Veszlenyi Kinngait 867-897-3617 fveszlenyi@gov.nu.ca